Aby zapewnić najwyższy komfort wypoczynku nasze kołdry wykonane są w poszyciu z microfibry. Mikrowłókna, z których utkane jest poszycie zapewniają przepływ powietrza zapobiegając objawom pocenia. Kołdra jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Wypełniona jest wata z włókien poliestrowych silikonowanych oraz włókniną termicznie scalaną z włóki...

Aby zapewnić najwyższy komfort wypoczynku nasze kołdry wykonane są w poszyciu z microfibry. Mikrowłókna, z których utkane jest poszycie zapewniają przepływ powietrza zapobiegając objawom pocenia. Kołdra jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Wypełniona jest wata z włókien poliestrowych silikonowanych oraz włókniną termicznie scalaną z włókien poliestrowych silikonowanych. 

Więcej

Kołdry hotelowe There is 1 product.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji